Про Goodman

Стейк-хаус GOODMAN – легендарний заклад відомої міжнародної мережі, що об'єднує однойменні м'ясні ресторани Лондона, Цюріха та Києва. Ця справжня чоловіча мітерія стала своєрідною Меккою для шанувальників і поціновувачів стейків із американської мармурової яловичини.

У GOODMAN ми подаємо класичні стейки з мармурового м'яса, популярні в усьому світі: ароматний «Нью-Йорк» і пісний «Філе-міньйон», соковитий «Рібай» і значних розмірів XXL стейк «Ковбой», а також стейки з елітного мармурового м'яса Кобе.

Ми працюємо з найбільшим світовим імпортером мармурової яловичини з США – країни, що має унікальний досвід у виробництві м'яса. Мармурова яловичина транспортується і зберігається в ідеальних умовах, охолодженою до +1°C. Щоб розкрити смак цього унікального продукту, ми готуємо його в хоспері на деревному вугіллі. 

Для кожного стейка наші офіціанти порекомендують відповідну ступінь прожарки і запропонують до нього гідний супровід з нашої великої винотеки.

Якість страв і високий рівень обслуговування у нашому ресторані неодноразово були підтверджені різними нагородами у сфері HORECA. Стейк-хаус GOODMAN двічі, у 2014 і 2015 роках, переміг у номінації «Кращий м'ясний ресторан» національної премії «СІЛЬ». Ми також кілька років поспіль очолюємо рейтинг ресторанів у номінаціях «Краще обслуговування» і «Кращий м'ясний ресторан» за версією інтернет-каталогу ресторанів «Ласун». А в 2016 та 2017 роках стейк-хаус GOODMAN був відзначений у рейтингу «ТОП-100 кращих ресторанів України» за версією журналу «Новий Час».

Ми сповідуємо культ м'яса, і запрошуємо вас приєднатися до нас! Поспішайте отримати яскраві гастрономічні враження в стейк-хаусі GOODMAN!

 

Відгуки відомих

резерв